110057X/110100H Gamet 57.15x100x65mm T 65 mm Tapered roller bearings
image_pdf
Bearing number 110057X/110100H
Size (mm) 57.15x100x65
Brand Gamet
Bore Diameter (mm) 57.15
Outer Diameter (mm) 100
Width (mm) 65
d 57.15 mm
D 100 mm
T 65 mm
C 54 mm
E 22.5 mm
F 5.5 mm
G 10 mm
H 4.5 mm
J 104.5 mm
L 7 mm
R 2 mm
da 70 mm