110057X/110100C Gamet 57.15x100x26.75mm da 70 mm Tapered roller bearings
image_pdf
Bearing number 110057X/110100C
Size (mm) 57.15x100x26.75
Brand Gamet
Bore Diameter (mm) 57.15
Outer Diameter (mm) 100
Width (mm) 26.75
d 57.15 mm
D 100 mm
T 26.75 mm
B 29.5 mm
C 21.25 mm
r 2.5 mm
C1 4.5 mm
F 5.5 mm
G 10 mm
J 104.5 mm
R 2 mm
da 70 mm