100RNPH1801 NSK 100x185x74mm D 185 mm Cylindrical roller bearings
image_pdf
Bearing number 100RNPH1801
Size (mm) 100x185x74
Brand NSK
Bore Diameter (mm) 100
Outer Diameter (mm) 185
Width (mm) 74
d 100 mm
D 185 mm
B1 169 mm
C 74 mm
r1 min. 15 mm