100PCR2201 NSK J 165 mm Cylindrical roller bearings
image_pdf
Bearing number 100PCR2201
Brand NSK
Bore Diameter (mm) 100
d 100 mm
h1 10 mm
A 152 mm
H2 234.5 mm
J 165 mm
L 235 mm