100KBE22 NACHI d 100 mm 100x180x87mm Tapered roller bearings
image_pdf
Bearing number 100KBE22
Size (mm) 100x180x87
Brand NACHI
Bore Diameter (mm) 100
Outer Diameter (mm) 180
Width (mm) 87
d 100 mm
D 180 mm
B1 107 mm
C 87 mm
r min. 3 mm
r1 min. 1 mm